Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Захист органів слуху

На сторінці:

Засоби захисту органів слуху

Слух є одним із найважливіших органів людини, який здатний сприймати звуки різної частоти в інтервалі від 20 до 20 000 Гц. В умовах підвищеного шуму, що характерний для більшості промислових заводів і фабрик, згідно з нормами в галузі охорони праці, рекомендовано використовувати звукоізоляційні навушники для захисту від шуму. Дані ЗІЗ органів слуху розрізняють за ступенем захисту від шуму й конструктивними особливостями, залежно від шумового діапазону, у якому їх будуть використовувати.

Різновиди й особливості ЗІЗ для органів слуху

Для захисту слуху на виробництві, де допустимі норми перевищені, слід використовувати якісні індивідуальні засоби захисту від шуму. Це допоможе вберегти робітників від тяжких хвороб, а менеджмент компанії — від штрафних санкцій за професійні захворювання на виробництві.

Запропоновані в нашому інтернет-магазині засоби захисту органів слуху від провідних виробників захистять й убережуть ваших працівників від впливу шуму.

У нас Ви знайдете:

  • беруші від шуму (вставки, вкладки), які використовують для надійного захисту слухових каналів від дії переривчастого імпульсивного шуму й носять безпосередньо у вухах;
  • промислові навушники застосовуються в умовах постійного шуму, відзначаються зручністю використання, гіпоалергенністю й високим ступенем звукоізоляції.

Чому варто купувати в компанії «СВАН»?

Для того щоб придбати навушники протишумові або інші ЗІЗ для захисту органів слуху за вигідною ціною, заповніть форму зворотного зв'язку й дочекайтеся дзвінка від наших менеджерів для уточнення додаткової інформації.

  1. Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками засобів індивідуального захисту для органів слуху, тому ви можете не остерігатися придбати неякісний товар.
  2. Складські запаси й широкий асортимент продукції дозволяє нам оперативно й вчасно постачати товар великими партіями.
  3. Представлена на нашому сайті продукція відповідає українським й закордонним стандартам якості в галузі охорони праці, санітарно-гігієнічним вимогам і нормам, а також має відповідні сертифікати.
  4. Купуючи засоби індивідуального захисту в нашому інтернет-магазині, ви захищаєте своїх працівників від професійних захворювань і створюєте максимально сприятливі й комфортні умови для їхньої трудової діяльності.