Избранное всего: 0

У вас потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Респіратори 3M™ V-FLEX серії Економ

Одноразові респіратори V-FLEX 3M

Крім багаторазових респіраторів, на ринку індивідуального захисту також актуальні одноразові респіратори V-FLEX 3M, які вирізняються своєю компактністю та легкістю. Як можна здогадатися з назви, їх слід використовувати всього один раз. У разі подальшого використання жодного ефекту не буде й захист від пилу, диму або туману не здійснюватиметься.

Вони належать до категорії «економ респіратори» через свою доступність. З огляду на їхній матеріал і можливість одноразового використання (якщо ви не плануєте тривалий час перебувати в місцях зі значною запиленістю), ціна дуже прийнятна.

Одноразові респіратори

Серія V-FLEX здатна здійснювати свої функції навіть за зниженої або підвищеної температури, а також вологості повітря. Її обмеження за гранично допустимою кількістю шкідливих речовин коливається від 4 ГДК до 12 ГДК. Температурний діапазон коливається від -30 С і до +70 С. Така варіація температур дає можливість працювати за будь-яких умов, з комфортним захистом дихальних шляхів і надійною фільтрацією повітря.

Щоб носити респіратор було комфортно й легко, за основний для нього взято м'який нетканий гіпоалергенний матеріал. Для того щоб підтримувати форму респіратора протягом усього необхідного часу, на фронтальній поверхні міститься спеціальна насічка, що робить зручними всі респіратори серії V-FLEX.

Купити одноразові респіратори в Україні

Вибираючи одноразові респіратори V-FLEX 3M, звертайте особливу увагу на якість виробу. Багато продавців зловживають ім'ям бренду й продають неякісний продукт, що в майбутньому може призвести до серйозних проблем зі здоров'ям. Аналізуючи сучасний ринок, можна зробити висновок: що більше ми розвиваємо свої міста й намагаємося їх забудувати, то більше пилу та шкідливих речовин з'являється в повітрі. Для захисту власного здоров'я під час перебування в місцях зі значною кількістю пилу або диму слід відповідально поставитися до вибору хороших, якісних респіраторів. Тому:

1) Перевіряйте цілісність упаковки. Якщо на ній є хоча б найменші ознаки того, що її перед вами вже хтось відкривав — відмовляйтеся від товару. Хто знає, що робили з даним респіраторам до вас;

2) Пересвідчіться без поспіху в цілісності респіраторів — чи немає якихось дірок, потертості або інших пошкоджень. Якщо будуть виявлені маленькі дірочки або порізи — цими респіраторами суворо заборонено користуватися й товар слід повернути.

Замовити та придбати потрібний вам індивідуальний захист або спеціальний одяг ви можете в інтернет-магазині «СВАН», де на вас чекають приємні пропозиції, якісний товар і доступні ціни. Ми здійснюємо доставку замовлень по всій Україні.