Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Респіратор K111 FFP1
Респіратор K111 FFP1
Респіратор K111 FFP1
Респіратор K111 FFP1
Респіратор K111 FFP1 Артикул: 15610002
Актуальна цiна на:17-03-2018 Бренд: 3M

32.37 грн. з ПДВ 32.37

добавить в избранное

Опис

Респіратор K111 FFP1. Захист від дрібнодисперсних аерозольних часток. З клапаном видиху, який зменшує рівень гарячого повітря під респіратором, підвищує рівень комфорту під час роботи в умовах підвищеної температури. Ступінь захисту FFР1- 4 ГДК.

захисні властивості

  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій
  • Захист від біологічних чинників

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Захист вiд Дрібних частин пилу, масляних і водних туманів, аерозолів
Матеріал Поліпропілен
Рівень захисту FFP1
Клапан видиху В наявності
Колір носового зажима Жовтий

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка: 20 шт

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!