Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Респіратор FFP1 Delta Plus протиаерозольний М1100
Респіратор FFP1 Delta Plus протиаерозольний М1100
Респіратор FFP1 Delta Plus протиаерозольний М1100
Респіратор FFP1 Delta Plus протиаерозольний М1100
Респіратор FFP1 Delta Plus протиаерозольний М1100 Артикул: 20670017
Актуальна цiна на:25-09-2018 Бренд: Delta Plus

19.04 грн. з ПДВ 19.04

добавить в избранное

Опис

Протиаерозольний респіратор FFP1 з нетканого синтетичного волокна.Чашеобразна форма. Носовий затискач для регулювання прилягання. М'яка окантовка під носовим зажимом. Факультативний тест на засмічення (доломіт) для більш тривалого носіння.

захисні властивості

  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій

ХАРАКТЕРИСТИКИ

\nнаявність клапана UA
\nзахист від забруднень UA
Носовий затискач UA
Факультативний тест на засмічення UA

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка:

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!