Избранное всего: 0
Респіраторний захист Delta Plus

На сторінці:

Респіраторний захист Delta Plus

Крім звичного захисту всього тіла, до індивідуальних засобів захисту належить респіраторний захист Delta Plus. Як правило, його використовують у тих випадках, коли на виробництві або під час виконання різних робіт у повітрі міститься велика концентрація пилу, диму або туману. Для захисту дихальних шляхів від потрапляння шкідливих речовин використовують спеціальні респіратори Delta Plus. Вони призначені для багаторазового використання з можливістю заміни внутрішнього фільтра. Ця лінія вирізняється особливим дизайном і матеріалом, з якого виготовлена, що робить її однією з найактуальніших на ринку індивідуального захисту.

Респіратори Delta Plus

Використовувати такі респіратори дуже зручно й вигідно, адже вони багаторазові. Власне корпуси виготовляють в основному з термопластичного каучуку. У середині знаходиться одноразовий фільтр із синтетичного волокна, який можна не один раз змінювати. У стандартному наборі йдуть фільтри FFP2, що мають середній рівень захисту. Якщо ви впевнені, що на виробництві або в певній місцевості, де ви будете перебувати, цього буде мало, тоді слід подбати про придбання додаткового картриджа з фільтрами сильнішої дії.

Купити респіратори Delta Plus в Україні

Вибираючи різні респіратори, звертайте увагу на якість їхнього виготовлення. Перше — матеріал. Він повинен бути міцним, щоб ви мали гарантію надійності захисту дихальних шляхів. Далі — клас фільтра. Для початку вам слід знати, у яких умовах потрібно буде працювати, а відповідно й те, наскільки сильної дії повинен бути фільтр. І останнє — перевіряйте кріплення, яким респіратор кріпиться на потилиці. Воно має бути міцним і надійним, щоб респіратор не спав неслушної миті.

Щоб купити респіратори Delta Plus в Україні, ви можете відвідати інтернет-магазин «СВАН», де запропоновано великий вибір різноманітних товарів, а також, як завжди, діють привабливі ціни. Доставка по Україні здійснюється за 100% передоплатою.