Избранное всего: 0

У вас э потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Напівмаска 3М 6000
Напівмаска 3М 6000
Напівмаска 3М 6000
Напівмаска 3М 6000
Напівмаска 3М 6000 Артикул: 15650001
Актуальна цiна на:21-09-2017 Бренд: 3M

579.13 грн. з ПДВ 579.13

добавить в избранное

Опис

Напівмаска серії 3М 6000 багаторазового використання. Захист від газу й парів. Виготовлена ​​з м'якого й легкого еластомеру, байонетна система кріплення фільтрів, проста й зручна система кріплення. Спеціальна конструкція респіратора-напівмаски не обмежує поля зору. Для напівмасок розроблені фільтри широкого асортименту для всіх можливих випадків їхнього використання. Має три типорозміри й підходить для будь-якого розміру голови й для будь-якої форми обличчя: 6100 - маленький розмір, 6200 - середній розмір, 6300 - великий розмір. Повністю відповідає вимогам EN 140.

захисні властивості

 • Захист від загальновиробничих забруднень
 • Захист від механічних дій
 • Захист від біологічних чинників

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Вага, об'єм, упаковка

 • Вага: 0.0000
 • Об'єм: 0.0000
 • Упаковка: 1 шт

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

 1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
 2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!

Линейка 3м 6000 – ваша индивидуальная защита!

Новая модель из линейки фильтров, которая гарантирует удобную и комплексную защиту дыхательных путей. Эти изделия могут считаться универсальными за счет специального крепления, которое позволяет присоединять дополнительные фильтры для комплексной защиты.

Полумаска 3м серии 6000: преимущества

Главная особенность полумаски 3м 6000 — широкий угол зрения, который сохраняется независимо от размера. В эксплуатации не создает препятствия для общения и надежно крепится на голове даже при резких поворотах.

Конструкция полумаски 3м серии 6000

 • два заменяемые фильтры с возможностью крепления дополнительных (для газа и тяжелых частиц);
 • гипоаллергенный материал обтюратора;
 • простота в эксплуатации — смена фильтров не требует много времени;
 • четыре точки крепления;
 • можно использовать специальные очки и средства для защиты слуха.

Где купить модель?

Респиратор 3м 6000 можно приобрести, добавив выбранный товар в корзину или по телефону на сайте. Цена полумаски не изменяется в зависимости от размера. Посмотрите также панорамную маску 3М 6000