Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Респіратор Delta Plus SPIDER MASK P3 + 5 фільтрів
Респіратор Delta Plus SPIDER MASK P3 + 5 фільтрів
Респіратор Delta Plus SPIDER MASK P3 + 5 фільтрів
Респіратор Delta Plus SPIDER MASK P3 + 5 фільтрів
Респіратор Delta Plus SPIDER MASK P3 + 5 фільтрівРеспіратор Delta Plus SPIDER MASK P3 + 5 фільтрівРеспіратор Delta Plus SPIDER MASK P3 + 5 фільтрів
Респіратор Delta Plus SPIDER MASK P3 + 5 фільтрів Артикул: 20670004
Актуальна цiна на:16-07-2018 Бренд: Delta Plus

784.30 грн. з ПДВ 784.30

добавить в избранное

Опис

Маски з FFP3 протипиловим захистом багаторазового використання. Сітчастий корпус із термопластичного каучуку. Змінний одноразовий фільтр із нетканого синтетичного волокна. Інноваційна система зменшення вартості й збільшення комфорту. Високоефективний клапан видиху, який служить гвинтом для зміни фільтра. Регульовані ремені наголів'я із застібкою на потиличній частині. Продається в 1 коробці з 1 сітчастим корпусом + 5 змінних одноразових фільтрів FFP3.

захисні властивості

  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій
  • Захист від води і розчинів нетоксичних речовин

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка: 10 шт

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!