Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Повнолицьова маска Delta Plus M9200 ROTOR GALAXY
Повнолицьова маска Delta Plus M9200 ROTOR GALAXY
Повнолицьова маска Delta Plus M9200 ROTOR GALAXY
Повнолицьова маска Delta Plus M9200 ROTOR GALAXY
Повнолицьова маска Delta Plus M9200 ROTOR GALAXY Артикул: 20670012
Актуальна цiна на:25-09-2018 Бренд: Delta Plus

3640.85 грн. з ПДВ 3640.85

добавить в избранное

Опис

Повнолицьова силіконова маска з інноваційною системою регулювання ROTOR® (запатентована), використання однією рукою навіть у рукавичках. Полікарбонатний екран із широким оглядом (210°). Внутрішня силіконова напівмаска для зменшення запотівання й забезпечення комфорту (3 клапани вдиху, клапан видиху, фонічна система). Регульовані розміри: S, M, L. Використовується із фільтрами серії M9000 (EN148-1), продаються окремо. Сумка для зберігання входить у комплект.

захисні властивості

  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій
  • Захист від води і розчинів нетоксичних речовин

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка: 1 шт

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!