Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Напівмаска з подвійним фільтром Delta Plus M6400 JUPITER
Напівмаска з подвійним фільтром Delta Plus M6400 JUPITER
Напівмаска з подвійним фільтром Delta Plus M6400 JUPITER
Напівмаска з подвійним фільтром Delta Plus M6400 JUPITER
Напівмаска з подвійним фільтром Delta Plus M6400 JUPITER Артикул: 20670016
Актуальна цiна на:20-08-2018 Бренд: Delta Plus

403.12 грн. з ПДВ 403.12

добавить в избранное

Опис

Комфортна напівмаска з подвійним фільтром. Корпус маски поліпропілен (ПП) - формований з термоеластопласту (ТРЕ). Еластичні ремені. Ремінці: еластан. Посилене байонетное з'єднання. Сумісна з фільтрами серії 6000.

захисні властивості

  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій

ХАРАКТЕРИСТИКИ

\nкількість фільтрів UA
матеріал корпуса UA
ремінці UA
байонетное з\'єднання UA

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка:

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!