Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Захисна каска 3М G2000CUV-OR
Захисна каска 3М G2000CUV-OR
Захисна каска 3М G2000CUV-OR
Захисна каска 3М G2000CUV-OR
Захисна каска 3М G2000CUV-OR Артикул: 15320001
Актуальна цiна на:23-03-2018 Бренд: 3M

607.76 грн. з ПДВ 607.76

добавить в избранное

Опис

Каска захисна 3M G2000. Особливості: легка захисна каска з матеріалу ABS, стійкого до впливу ультрафіолетового випромінювання, із вентиляційними отворами. Каска оснащена УФ-індикатором, що відображає ступінь зносу каски. Нижній виступ корпуса каски збільшує жорсткість конструкції й захищає від спроби бокового стиснення. Передбачена можливість використання інтегрованих захисних окулярів, захисного щитка ійпротишумових навушників. Технічні характеристики: конструкція каски передбачає максимальну амортизацію та рівномірний розподіл ударних навантажень. Експлуатація в умовах низьких температур (-30C). Витримує бризки розплавленого металу й забезпечує електричний захист (440В). Розмір наголів'я: 54-62см. Вага: 350 гр. Стандартні кольори касок: білий, жовтогарячий, червоний, жовтий, синій, сірий і зелений. Повністю відповідає вимогам EN397.

захисні властивості

  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій
  • Захист від води і розчинів нетоксичних речовин

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Різновид захисту Голови (комплексна)
Матеріал ABS
Розмір наголів'я 54-62см
Вага 350г
Температурний режим До -30С

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка: 20 шт

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!