Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Захисна каска Delta Plus GRANITE WIND, кол.білий
Захисна каска Delta Plus GRANITE WIND, кол.білий
Захисна каска Delta Plus GRANITE WIND, кол.білий
Захисна каска Delta Plus GRANITE WIND, кол.білий
Захисна каска Delta Plus GRANITE WIND, кол.білийЗахисна каска Delta Plus GRANITE WIND, кол.білийЗахисна каска Delta Plus GRANITE WIND, кол.білийЗахисна каска Delta Plus GRANITE WIND, кол.білий
Захисна каска Delta Plus GRANITE WIND, кол.білий Артикул: 20320003
Актуальна цiна на:16-07-2018 Бренд: Delta Plus

743.63 грн. з ПДВ 743.63

добавить в избранное

Опис

Захисна каска з ABS із вентиляцією. Стиль гірської каски: без козирка для щонайкращої видимості по вертикалі. Більш компактна. Легка. Внутрішнє оснащення з поліаміду: 3 текстильні ремені з 8 точками кріплення. Термоформована вставка для вбирання поту. Інноваційна система затягування ROTOR® (запатентована): регулюється за обхватом голови від 53 см до 63 см. Продається з 3-точковим підборідним ременем. Спеціальна система бічних пластинок для щонайкращого захисту від бризок й оптимізована площа вентиляції. Запатентована система ROTOR® для простоти використання GRANITE PEAK - GRANITE WIND. Знімний підборідний ремінь з 3 точками кріплення GRANITE PEAK - GRANITE WIND. Внутрішнє оснащення з поліаміду: 3 текстильні ремені з 8 точками кріплення. GRANITE PEAK - GRANITE WIND. Термоформована вставка для вбирання поту GRANITE PEAK - GRANITE WIND. Вага: 355г.

захисні властивості

  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій
  • Захист від води і розчинів нетоксичних речовин

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Різновид захисту Голови (комплексна)
Матеріал ABS
Розмір наголів'я 53-63см
Вага 355г
Внутрішнє оснащення 3 текстильні ремені з 8 точками кріплення

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка: 10 шт

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!