Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Захисна каска Delta Plus QUARTZ UP III, кол.жовтий
Захисна каска Delta Plus QUARTZ UP III, кол.жовтий
Захисна каска Delta Plus QUARTZ UP III, кол.жовтий
Захисна каска Delta Plus QUARTZ UP III, кол.жовтий
Захисна каска Delta Plus QUARTZ UP III, кол.жовтийЗахисна каска Delta Plus QUARTZ UP III, кол.жовтийЗахисна каска Delta Plus QUARTZ UP III, кол.жовтий
Захисна каска Delta Plus QUARTZ UP III, кол.жовтий Артикул: 20320025
Актуальна цiна на:25-09-2018 Бренд: Delta Plus

236.95 грн. з ПДВ 236.95

добавить в избранное

Опис

Захисна каска з вентиляцією з проліпропілену (РР) високої щільності, стійка до УФ променів. Внутрішнє оснащення з поліаміду: 3 текстильні ремені з 8 точками кріплення. Вставка з поролону для вбирання поту. Інноваційна система затягування ROTOR® (запатентована): регулюється за обхватом голови від 53 см до 63 см. 2 можливі позиції регулювання на голові: висока й низька, для щонайкращого комфорту. Електроізоляція до 1000 В змінного струму або 1500 В постійного струму. Вага 322 г.

захисні властивості

  • Захист від біологічних чинників
  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Захист вiд Ударів голови
Різновид виробу Захисна каска
Матеріал Поліетилен
Особливості Ударостійка
Колір Жовтий

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка: 10 шт

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!