Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Термостійка каска Delta Plus SUPER QUARTZ, кол.білий
Термостійка каска Delta Plus SUPER QUARTZ, кол.білий
Термостійка каска Delta Plus SUPER QUARTZ, кол.білий
Термостійка каска Delta Plus SUPER QUARTZ, кол.білий
Термостійка каска Delta Plus SUPER QUARTZ, кол.білийТермостійка каска Delta Plus SUPER QUARTZ, кол.білийТермостійка каска Delta Plus SUPER QUARTZ, кол.білий
Термостійка каска Delta Plus SUPER QUARTZ, кол.білий Артикул: 20320018
Актуальна цiна на:16-07-2018 Бренд: Delta Plus

334.91 грн. з ПДВ 334.91

добавить в избранное

Опис

Термостійка захисна каска з ABS-PC. Внутрішнє оснащення з поліаміду: 3 текстильні ремені з 8 точками кріплення. Вставка для вбирання поту. Інноваційна система затягування на кнопці “колір до кольору”. Регулюється за обхватом голови від 53 см до 63 см. 2 можливі позиції регулювання на голові: висока й низька, для щонайкращого комфорту. Електроізоляція до 1000 В змінного струму або 1500 В постійного струму. Вага 410 г.

захисні властивості

  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій
  • Захист від води і розчинів нетоксичних речовин

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Матеріал ABS - PC
Особливості Вставка для вбирання поту
Вага 410г
Різновид каски Термостійка
Обхват голови Від 53 до 63 см

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка: 10 шт

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!