Избранное всего: 0

У вас э потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Захист голови

Захисні каски — упевненість у безпеці

Виконуючи небезпечні й ризиковані роботи на будівельній ділянці або виробництві, слід обов'язково подбати про ефективний захист голови, щоб уникнути черепно-мозкових травм. Для цього призначені захисні каски — дієві засоби індивідуального захисту, котрі використовують будівельники, персонал заводів, рятувальники та екстремали.

Особливості захисних касок від магазину «Сван»

Основне призначення робочих захисних касок — у поглинанні енергії ударів від предметів, статичних і тих, що падають. Для цього виготовляють захисні будівельні каски з міцного пластику й споряджають спеціальною конструкцією кріплення з рухомою амортизаційною властивістю (зменшувати механічну дію завдяки руху оболонки каски до наголовача). Як свідчить практика, тільки за дотримання даних умов захист буде ефективним, пом'якшуючи дію негативних чинників на голову користувача.

Магазин «Сван» пропонує широкий асортимент сучасних захисних касок для роботи за будь-яких умов. Монтажні захисні каски придбати сьогодні можна з легких високоміцних матеріалів: поліпропілену, посиленого ABS-пластику та інших інноваційних матеріалів. Такі каски значно легші від металевих й краще захищають від несприятливих погодних явищ, ударів електричним струмом.

У нашому каталозі представлені різні варіанти засобів індивідуального захисту голови:

  1. Монтажні та будівельні захисні каски «Універсальні» з простою, практичною конструкцією.
  2. Каски серій 3М G2000, G3000 для комфортного частотного використання в складних умовах.
  3. Каски й комплекти із захисними екранами для обличчя.
  4. Каски для використання в екстремальних умовах скелелазами, рятувальниками і т. д.
  5. Літні й зимові підшоломники.
  6. Підсилені комфортні каскетки у вигляді бейсболок для запобігання ударам по голові від нерухомих предметів.

Ми пропонуємо захисні каски, виготовлені за всіма міжнародними стандартами й вимогами ДСТУ. Наявні різноманітні колірні й конструкційні варіанти, які вирішать проблему користувача.

Для зручного пошуку й підбору захисного спорядження ми оптимізували меню сайту, подали докладні технічні характеристики запропонованих засобів захисту. Незалежно від того, які Ви бажаєте придбати захисні каски, ціна буде доступною як для персональних, так і оптових закупівель із метою швидкого одночасного спорядження всього персоналу. Забезпечити комфортні, а головне безпечні умови праці тепер дуже просто!