Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Зварювальний щиток 3М™ Speedglas™ 100
Зварювальний щиток 3М™ Speedglas™ 100
Зварювальний щиток 3М™ Speedglas™ 100
Зварювальний щиток 3М™ Speedglas™ 100
Зварювальний щиток 3М™ Speedglas™ 100 Артикул: 15340001
Актуальна цiна на:17-03-2018 Бренд: 3M

8568.00 грн. з ПДВ 8568.00

добавить в избранное

Опис

Зварювальний щиток ЗМ Speedglas призначений для використання будівельниками та працівниками технічного обслуговування. Щиток може використовуватися для більшості видів зварювальних робіт. Має постійний захист від шкідливого ультрафіолетового й інфрачервоного випромінювання. Може використовуватися разом із зварювальними респіраторами 3М. ДСТУ 12.4.035-78

захисні властивості

  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій
  • Захист від води і розчинів нетоксичних речовин
  • Захисний металевий піднесень 200 Дж

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Різновид захисту При виконанні зварювальних робіт
Захист вiд Шкідливого ультрафіолетового і інфрачервоного випромінювання
Сумісність Зварювальні респіратори 3М
Комплектацiя захисні стекла
Сфера застосування Захист від розчинів кислот

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка: 20 шт

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!