Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Калоші діелектричні
Калоші діелектричні
Калоші діелектричні
Калоші діелектричні
Калоші діелектричні Артикул: 07350002
Актуальна цiна на:16-07-2018 Бренд: КиївГума

573.04 грн. з ПДВ 573.04

добавить в избранное

Опис

Діелектричні калоші

Калоші діелектричні призначені для додаткового захисту від електричного струму під час роботи на закритих і, за відсутності опадів, на відкритих електроустановках із напругою понад 1 кВт. Діелектричні якості ботів характеризуються струмом витоку. Струм витоку за напруги 20 кВ і тривалості дії 2 хв не має перевищувати 10 мА. Висота ботів не менш як 160 мм. Виріб повністю зберігає властивості за температури від -30 до + 50С. ДСТУ 13385-78.

Про те, як купити калоші діелектричні

Щоб купити калоші діелектричні - вкажіть необхідні розміри й кількість та оформіть купівлю. Ви отримаєте смс із необхідною інформацією про замовлення, а також ми зателефонуємо вам, щоб уточнити всі деталі.

захисні властивості

  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій
  • Захист від статичної електрики

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка: 10 пар

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!

Галоши диэлектрические: как выбрать правильно?

Работа с электричеством требует обязательную комплексную защиту не только рук и тела, но и ног. Для этого вам понадобятся диэлектрические галоши, которые изготовлены из специальной резины и могут использоваться под напряжением в 1000 вольт.

Все изделия данного типа делятся на два вида: клеенные и формовочные.

Клеенные отличаются наличием стельки (текстильный материал — хлопчатобумажная ткань саржевого плетения) , который усиливает защиту от удара током — этот вариант используется в ботах.

Особенность формовочных галош — наличие отворота из специальных материалов, в том числе и саржа суровая либо кулирное полотно).

Как купить диэлектрические галоши?

Перед приобретением обязательно обратите внимание на состояние изделия. На диэлектрические галоши цена может быть низкой, если материал некачественный или поврежден. В соответствии с правилами эксплуатации, галоши используются только в случае работ на закрытых установках. Какова бы не была стоимость изделия, не допускается попадание кислот, щелочей или бензина — это повредит защитным свойствам обуви.

Продажа диэлектрических галош осуществляется на сайте СВАН. Сделайте заказ, указав необходимое количество единиц и способ оплаты.