Избранное всего: 0

У вас э потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Захист при зварюванні

Зварювальний спецодяг ua

Зварювальний спецодяг є життєво необхідним елементом працівника на виробництві. І недооцінювати цей елемент небезпечно як для життя працівника, так і для фірми, на якій той працює. Економити на ній - значить свідомо прирікати свій персонал на виробничі травми, а свою фірму на виплату страховки. Як показує практика, спецодяг життєво необхідна. Отже, якими властивостями повинна володіти хороший захист від іскор?

  • Спецодяг зварника повинен бути зручним. Зручність забезпечується хорошим пошиттям речей, натуральними тканинами і моделями, скроєними таким чином, щоб добре сидіти на фігурі, не обмежуючи рухів.
  • Охайність. Часи, коли для робочого одягу вибиралися старі і нікуди не придатні речі канули в лету, а це значить, що зараз гарна спецодяг для зварювання не розкіш, а неодмінний атрибут впізнаваною компанії. Акуратність робочої форми не тільки дисциплінує працівників, а й робить робочий процес куди приємніше.
  • Довговічність. Якщо вже робочий одяг, то настільки якісний, щоб не оновлювати гардероб з лякаючою регулярністю.
  • Вартість - це особливе та актуальне питання, коли мова йде про оптову закупівлю. І ви можете переконатися в тому, що недорогі речі можуть бути відмінними.
  • Безпека. Вона понад усе. Це означає, що якість матеріалу і сам крій повинні бути на рівні. Також, це стосується засобів індивідуального захисту.

Захист від зварювання

Робочий одяг та засоби захисту для проведення зварювальних робіт фірми «СВАН» володіють усіма перерахованими вище властивостями. І замовивши спецодяг зварника у нас, ви не тільки забезпечите захист від іскор, продуктивну роботу і будете спокійні за безпеку співробітників, але і станете впізнавані завдяки особливій формі одягу, яка може стати вашою візитною карткою, адже ми виготовляємо ескізи одягу і взуття з символікою та корпоративними квітами підприємств-замовників. Зробіть робочий процес приємним.

Ціна на зварювальний спецодяг

Захист від зварювання розробляється нами на основі ваших побажань, можливе нанесення фірмового логотипу. Передбачені будь-які розміри і зручний крій. Ми використовуємо спилок і спеціальним чином просочених брезент, з яких шиється зварювальний спецодяг. Ціна на нього встановлювається виробником, що дає нам можливість встановлювати доступну вартість для українського споживача. Швидка доставка по Україні (а з Харкова можливий самовивіз) зробить співробітництво приємним і зручним. Звертайтеся до нас за будь-яких питань, ми допоможемо підібрати захисний спецодяг.