Избранное всего: 0
Спецінструмент

На сторінці:

На сторінці:

Садовий інструмент в асортименті СВАН!

Багатофункціональні товари від відомої фінської компанії Fiskars - садові інструменти в Україні доступні і для клієнтів інтернет-магазину СВАН. Допоміжний інвентар допомагає істотно полегшити працю в саду, а також скоротити час на виснажливий процес копки, весняного оновлення або ж осіннього збору врожаю. Підбирайте необхідний інструмент, щоб працювати в саду круглий рік, підлаштовуючись під кліматичні умови, а для особливих випадків запасайтеся утепленим спецодягом. Він захистить вас від побутових травм і дозволить проводити роботу будь-якого масштабу навіть в сильні морози.

Будь-яка праця в городі не обходиться без додаткових приладів. Залежно від території, ступеня складності та обсягу робіт, буде потрібно різний набір садових інструментів і рівень майстерності.

Якщо остання умова оцінюється індивідуально, то весь садовий інструмент можна розділити на дві категорії:

 1. механізований - не вимагає прикладання сили завдяки внутрішній автоматизації або електрики (тріммер, культиватор, газонокосарка і ін.);
 2. ручний садовий інструмент — всім відомі пилки, вила, сапи, граблі та інший інвентар, який необхідний в побуті і городі. Потенційно травмоопасний, тому для роботи з ручним садовим інструментом необхідно використовувати рукавички і захисні окуляри.

Спецінструмент Fiskars

Крім основної спеціалізації — виробництво спецодягу, СВАН виступає дистриб'ютором спецвзуття та засобів індивідуального захисту, а тепер пропонує широкий асортимент садових інструментів провідною фінської компанії Fiskars.

Довга історія Fiskars (назва компанії фігурує з 1649 года!) і перевірена якість багатьма садівниками інструментарію дозволило створити компанії гучне ім'я і стати монополістом ринку садових інструментів і побутових товарів. Особливе визнання компанія отримала завдяки виготовленню високоякісних ножів, який необхідні для широкого спектру робіт. Тепер купити садовий інструмент від фінської компанії можна в СВАН!

Ручний садовий інструмент

Популярність ручного садового інструменту пов'язана з його багатозадачністю. Його використовують як в побуті (робота на дачі, в городах і палісадниках), так і на професійному рівні (теплиці, плантації і т.д.). Більшість з них виконують безліч функцій, тому підготуватися до роботи в саду можна за допомогою таких приладів:

 • сокири (колун, плотницкий) для рубки дерев і підрізування гілок, а також точила;
 • лопати (штикова, совкова і для прибирання снігу), сапи й мотики для копки земельних ділянок;
 • пили садові і з кобурою для інтенсивної рубки і підрізання гілок;
 • ножі і додаткові інструменти для заточування;
 • секатори, ножиці для гілок і Гілкоріз (контактні, площинні і з силовим приводом);
 • мітли і совки для прибирання саду;
 • спеціальні садові сітки для збору врожаю;
 • вила та граблі для розпушування грунту.

Підберіть відповідний для планованих робіт садовий інструмент, оцінюючи масштаби і рівень вашої підготовки. Якщо ви тільки починаєте пробувати власні сили в садівництві, то звертайте увагу на зручні і максимально безпечні прилади. Згодом ви знайдете потрібний для себе інвентар, з яким буде зручно працювати і не боятися травм. У свою чергу, інтернет-магазин СВАН гарантує вигідну ціну, а також запропонує супутні товари і якісну захисний одяг. Тепер працювати в городі одне задоволення!

Надійність інструментів для саду від Fiskars

Садовий інструмент Fiskars зарекомендував себе як перевірений в роботі бренд, адже серед його переваг називають:

 • довговічність роботи;
 • обов'язкова гарантія на кожен інструмент;
 • зручність і простота експлуатації (прогумовані ручки і т.д.);
 • забезпечення прийнятного рівня безпеки під час роботи.

Щоб інвентар служив довгий час і не створював проблем, обов'язково дотримуйтесь вимог до зберігання і не порушуйте правила експлуатації. Чистіть інструмент після роботи, час від часу підточуйте і змащуйте спеціальними рідинами. Для деяких приладів знадобитися придбати спеціальні футляри, наприклад, садовий інструмент для обрізки дерев — це дозволить тримати їх в порядку довгий час.

Купити садовий інструмент Київ та іншіх містах України

Ви можете придбати садово-городні інструменти в місті Київ, які зроблять роботу якісніше, простіше і швидше. Крім покупки садових інструментів, заздалегідь подбайте про захист очей, рук і ніг, які забезпечить спецодяг компанії СВАН. Для того, щоб робота в саду проводилася комплексно на професійному рівні, вам знадобиться наступне: спецівка (бажано, з брезенту), захисне взуття (демісезонне або утеплене), а також окуляри або маска, які дозволять забезпечити захист органів дихання від пилу або стружки.