Избранное всего: 0

У вас потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Робочi рукавички

На сторінці:

На сторінці:

Робочі рукавиці й рукавички — надійний захист на виробництві

На будь-якому виробництві, де використовується ручна праця, постає питання про забезпечення працівників якісними рукавичками та рукавицями, за допомогою яких можна захистити руки від різноманітних травм, подряпин, контакту з гарячими предметами та небезпечними рідинами. Для роботи надворі, в умовах низької температури, потрібні зимові рукавички або рукавиці, котрі будуть надійним захистом від холоду.

На даний час виробники виготовляють величезну кількість моделей рукавиць і рукавичок, до яких стоять вимоги, пов'язані з певними умовами праці, і такі вироби насамперед мають бути сертифіковані й відповідати ДСТУ та європейським стандартам EN.

Робочі рукавиці — основні різновиди й використання

Одним із найпоширеніших предметів спорядження робочого одягу є брезентові рукавиці, котрі найчастіше використовують для роботи на будівництві, на вантажно-розвантажувальних роботах, у сільському господарстві та інших галузях промисловості. Вони дуже зручні, довговічні, практичні й надійно захищають руки від можливих травм. Для їх виготовлення використовують натуральну сировину — брезент, до складу якого входять льон, бавовна, джут і деякі синтетичні волокна. Для додаткової міцності тканину просочують спеціальним складом, що має водовідштовхувальні, вогнетривкі та інші необхідні якості.

Існують рукавиці брезентові з подвійним надолонником, які здебільшого використовують на будь-яких складних роботах на будівництві з арматурою й цеглою, у деяких випадках наявність вогнетривкого просочення дозволяє використовувати їх для зварювання. Рукавиці брезентові з брезентовим надолонником витримують великі навантаження й служать хорошим захистом рук від розпеченого металу. Такі моделі комфортні, добре пропускають повітря, довговічні. У нашому інтернет-магазині Ви завжди можете купити рукавиці брезентові, ціна на які доступна будь-якому покупцеві, а їхню якість і довговічність уже оцінили багато наших клієнтів.

Робочі рукавички для професіоналів — основні різновиди й призначення

Найпопулярнішим засобом захисту рук на сьогодні є робочі рукавички, асортимент яких величезний, і щоб не заплутатися в їхньому різноманітті, дуже важливо знати основне їхнє призначення.

Дуже поширеними й запитуваними серед усіх різновидів рукавичок є трикотажні рукавички з натуральної бавовни, головна перевага яких полягає в тому, що вони добре пропускають повітря, вбирають вологу й зберігають тепло. Вони призначені для робіт зі склом, із полімерними матеріалами, із мікросхемами, адже бавовна має антистатичні властивості.

Товсті рукавички для захисту від низької температури виготовлені з вовни, вони прекрасно зберігають тепло, як правило, такі моделі сертифіковані й паралельно мають інші захисні властивості.

У разі контакту з гарячими предметами широко використовують рукавички для захисту від високої температури, що мають додаткове покриття, котре збільшує їхній термін експлуатації. Робочі рукавички створюють високий рівень безпеки, при цьому пальці й долоні залишаються чутливими, що позитивно позначається на якості роботи. З величезного розмаїття робочих рукавиць можна виокремити такі категорії:

  • рукавички для захисту від механічних чинників;
  • рукавички захисні для зварювальників — краги;
  • рукавички хімічно стійкі;
  • рукавички одноразові;
  • рукавички для захисту від порізів.

Щоб забезпечити рухливість і чутливість рук у різних виробничих умовах, пропонуємо відвідати наш інтернет-магазин і купити рукавички робочі бездоганної якості за доступною ціною. Для надання великій кількості працівників необхідного спорядження, можна купити рукавички робочі оптом, і в цьому випадку їхня вартість буде набагато нижча. Завітайте на наш сайт і купіть робочі рукавиці та рукавички, котрі будуть надійним захистом рук працівників.