Избранное всего: 0
Діелектрика

На сторінці:

Діелектричні вироби

Під час виробництва або виконання деяких ремонтних робіт, доводиться мати безпосередній контакт із чистим струмом, котрий дуже небезпечний для життя людини. Щоб захистити її від електричного розряду й забезпечити максимально комфортні умови праці, використовують діелектричні вироби, які не проводять струм. Найпоширеніші серед них: рукавички, килимки, калоші, черевики тощо. Рівень захисту безпосередньо залежить від якості матеріалу, з якого виготовлені засоби захисту, серед яких:

  • Діелектричні рукавички — мабуть, найпоширеніші з-поміж усіх товарів, представлених на данному ринку, тому мають значний попит. Часто люди нехтують елементарними правилами захисту й використовують звичайні гумові рукавички, які не здатні надати правильний захист та можуть проводити струм (тому що гума містить суміш різних речовин). В ідеалі вони мають бути винятково діелектричними, щоб повністю унеможливити ураження електричним струмом, а також мати довжину хоча б до ліктя для забезпечення найкращого захисту. Перед тим як використовувати — їх слід перевірити на провідність і тільки після ретельної перевірки видавати працівникам для роботи з електрикою;
  • Діелектричні калоші — по суті, гумові чоботи, котрі надягають на звичайне взуття. Вони ізолюють від пилу й вологи, а також від електричного струму, що дуже важливо під час виконання електромонтажних робіт;
  • Діелектричні боти — завдяки тому, що вони вищі, ніж калоші, сфера використання в них, звичайно ж, ширша. Вони також надягаються на взуття й захищають від води та інших зовнішніх чинників, а також завдяки спеціальній підошві не ковзають, що унеможливлює падіння або послизання.

Діелектричний матеріал

В основі діелектричного матеріалу лежить проста гума (без різних домішків), що забезпечує надійний захист. Такі речі, як рукавички, боти або інші аксесуари, можуть здатися дрібницею, а їх придбання зайвим клопотом, проте це ті важливі речі, які захищають життя й дозволяють працювати з дуже високою напругою струму. Ще раз нагадуємо, що для роботи з електричним струмом не слід використовувати господарські гумові рукавички, призначені для миття підлоги, або ж прості гумові чоботи, куплені на найближчому ринку. Від незначної напруги вони захистять, однак за великої може виникнути реальна загроза життю.

Купити захисні діелектричні вироби в Україні

Щоб купити діелектричні вироби за привабливою ціною — відвідайте інтернет-магазин «СВАН», де ви зможете замовити доставку товарів із діелектричних матеріалів по всій Україні.