Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Чоботи ПВХ Delta Plus GIGNAC2 S5
Чоботи ПВХ Delta Plus GIGNAC2 S5
Чоботи ПВХ Delta Plus GIGNAC2 S5
Чоботи ПВХ Delta Plus GIGNAC2 S5
Чоботи ПВХ Delta Plus GIGNAC2 S5 Артикул: 20220001
Актуальна цiна на:19-07-2018 Бренд: Delta Plus

800.37 грн. з ПДВ 800.37

добавить в избранное

Опис

Чоботи спеціальні. Верх взуття: ПВХ, виготовлені методом лиття. Підошва: ПВХ Нітрил, із рифленням ходової поверхні, самоочисна. Металева устілка й підносок, клас захисту S5. Розміри 39-47.

захисні властивості

  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій
  • Захист від води і розчинів нетоксичних речовин
  • Захист від біологічних чинників

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Матеріал ПВХ
Колір Зелений
Ступінь захисту S5
Захист вiд Загальновиробничих забруднень
Особливість Металевий підносок та устілка

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка: 1 пара

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!

Сапоги резиновые литые

Рекомендуется широкий спектр использования: на предприятиях различного профиля, в том числе нефтехимичесской промышленности, на строительстве. Сапоги технического назначения — для защиты ног от воды, слабых растворов (20%), неорганических кислот и щелочей.

Предназначены для эффективного и безопасного труда на производствах, в том числе нефте-химических. Надежно защищают ноги от намокания в дождливую погоду. Часто используются в сельском хозяйстве.

Продажа резиновых сапог

Направление продаж интернет-магазина "Сван" - это не только спецодежда. Резиновые сапоги, бурки, ботинки и прочая спецобувь также пользуются спросом у наших покупателей. Предлагаем классические резиновые сапоги. Они изготовляются формовым способом, за счет чего получаются литыми. Это обеспечивает их прочность и устойчивость к физическому воздействию. Материал изготовления - резина - обеспечивает невосприимчивость к слабым растворам щелочей и неорганических кислот. За счет этих характеристик, предлагаемые черные резиновые сапоги в основном предназначены для технического использования: на химических предприятиях, строительстве, а также для защиты ног от влажности. Купить резиновые сапоги от компании СВАН можно во всех городах Украины, в частности в Киеве, Харькове, Днепропетровске, Донецке, Запорожье и Луганске.