Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Калоші бурочні ПВХ
Калоші бурочні ПВХ
Калоші бурочні ПВХ
Калоші бурочні ПВХ
Калоші бурочні ПВХ Артикул: 02220005
Актуальна цiна на:17-07-2018 Бренд: СВАН

84.15 грн. з ПДВ 84.15

добавить в избранное

Опис

Калоші бурочні є прекрасним засобом захисту від низьких температур і поганої погоди в період сильних дощів і морозів. Текстильна прилита підкладка. Висота - 10 см. Рифлена підошва - пластикат ПВХ. Калоші також можуть використовуватися й без утепленої частини (валянки), таким чином це спецвзуття фокусується на захисті від потрапляння води, пилу й бруду, дрібних виробничих відходів і осколків. Колір: чорний. Розмір: 24,5, 25,5, 26,5, 27,5, 28,5, 29,5, 30,5, 31,5.

захисні властивості

  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій
  • Захист від води і розчинів нетоксичних речовин
  • Захист від проколів

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Матеріал ПВХ
Різновид виробу Захисне взуття
Підошва пластікат ПВХ
Підкладка Текстильна підлита
Висота 10см

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка: 30 пар

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!

Галоши бурочные ПВХ

Галоши резиновые бурочные на валенки шитые, являются отличным средством защиты от низких температур и плохой погоды в период сильных дождей и морозов. Галоши так же могут использоваться и без утепленной части (бурки), в таком виде данная спецобувь фокусируется на защите от попадания воды, пыли и грязи, мелких производственных отходов и осколоков.