Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Калоші Dunlop Bicolour Wellie Shoe B370411
Калоші Dunlop Bicolour Wellie Shoe B370411
Калоші Dunlop Bicolour Wellie Shoe B370411
Калоші Dunlop Bicolour Wellie Shoe B370411Калоші Dunlop Bicolour Wellie Shoe B370411
Калоші Dunlop Bicolour Wellie Shoe B370411 Артикул: 11220023
Актуальна цiна на:20-07-2018 Бренд: Dunlop

542.81 грн. з ПДВ 542.81

Опис

Калоші стійкі до мінералів, рослинних і тваринних олій і жирів, засобів для дезінфекції й різних хімічних речовин. 

Відсутні сталеві компоненти. 

100% водонепроникні.

Колір: білі із зеленою підошвою.

Матеріал: ПВХ.

 

 

захисні властивості

  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій
  • Захист від води і розчинів нетоксичних речовин
  • Захист від знижених температур

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Різновид виробу Взуття утеплена
Підошва Литна
Підкладка Акрилова шерсть
Верх взуття Пігментований шкіряний спилок
Устілка Знімна

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка: 1 пара

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!

Сапоги рабочие

Сапоги рабочие предназначены для создания комфортных условий труда. Они защищают ноги от механических повреждений, в них удобно и безопасно ходить, потому что у них крепкая подошва, а голенище выполнено из прочной кирзы. Сапоги очень теплые, потому что утеплены искусственным мехом и имеют защитную стельку. Они призваны защищать от общепроизводственной грязи, потому что выполнены из немаркого черного цвета и легко моются. В наличии широкий ряд размеров: от 40 до 46. Купить рабочие утепленные сапоги можно в нашем интернет-магазине спецобуви. Продажи оптовые, что избавит начальство от забот по поводу того, чтобы обеспечить работников предприятия зимней спецобувью.