Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Водостійке взуття

На сторінці:

Чоботи з ПВХ — різновид водостійкого взуття зразкової якості

У будь-якій сфері виробництва комплект спецодягу обов'язково містить спеціальне взуття, до вибору якого слід ставитися так само відповідально, як і до одягу. Робоче взуття має бути зручним, комфортним, відповідати умовам техніки безпеки й певним ДСТУ.

Для захисту від підвищеної вологості й води використовують водостійке взуття, зокрема гумові чоботи з ПВХ, які мають такі переваги:

  • цільність виробу. Для виготовлення чобіт із ПВХ вдаються до безшовної технології, що унеможливлює потрапляння вологи всередину чобіт;
  • практичність. Полівінілхлорид (ПВХ) належить до надійних і невибагливих матеріалів, добре витримує перепади температур;
  • незначна вага. Чоботи з ПВХ набагато легші, ніж гумові;
  • довговічність. Усі види взуття досить зносостійкі, добре переносять високу й низьку температуру;
  • прекрасна амортизація. За будь-яких перепадів температури модель зберігає свою еластичність.

Водостійкі чоботи з ПВХ широко використовують у нафтопереробній, гірничорудній, хімічній промисловості, а також в інших сферах виробництва, де потрібен захист від вологи, механічних пошкоджень і холоду. Чоботи ПВХ чоловічі можуть бути доповнені нековзким протектором, захисним носком й антипрокольною устілкою.

Робоче водостійке взуття — найкращий спосіб купівлі через інтернет

Працівникам будь-якої фірми чи підприємства потрібне хороше взуття, від якого залежить не тільки продуктивність, а й здоров'я. Наша компанія протягом багатьох років здійснює продаж якісного, довговічного взуття за найдоступнішою ціною. У нас Ви можете купити жіночі та чоловічі чоботи з ПВХ будь-яких розмірів і кольорів. Ми постійно поповнюємо асортимент магазину, і всі моделі завжди є в наявності.

У каталозі нашого сайту Ви знайдете водостійкі калоші, стійкі до різноманітних хімічних засобів і засобів для дезінфікації, калоші бурочні, незамінні для злив і негод, а також чоботи гумові, купити які можна, не покидаючи сторінку нашого сайту. Нашими постійними покупцями є представники великих підприємств, котрі роблять оптові закупівлі, при цьому ціна на взуття набагато нижча, ніж в роздрібному продажу. Наша компанія провадить тісну співпрацю з провідними вітчизняними та зарубіжними виробниками робочого взуття, і Ви маєте унікальну можливість чоботи ПВХ купити за доступною ціною.