Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Черевики утеплені BRGRENLAND
Черевики утеплені BRGRENLAND
Черевики утеплені BRGRENLAND
Черевики утеплені BRGRENLAND
Черевики утеплені BRGRENLAND Артикул: 24210001
Актуальна цiна на:16-07-2018 Бренд: REIS

842.70 грн. з ПДВ 842.70

добавить в избранное

Опис

Черевики утеплені BRGRENLAND. Висота ботинка - за щиколотку. Ботинки легкі на шнурках. Зовнішня частина ботинків виготовлена з волової шкіри. Усередині утеплювач Підошва виготовлена з подвійного поліуретану різної консистенціі, стійкого до низьких температур. Також підошва є мастилобензостійкою й антистатичною. Ударопоглинальний каблук. Сталевий носок стійкий до ударів з енергією 200 ДЖ, а міцність до зминання до 15 кН. BRGRENLAND не промокають, мають водовідштовхувальну поверхню.

захисні властивості

  • Захист від біологічних чинників
  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Різновид
Матеріал
Колір
Різновид виробу Зимове спецвзуття
Склад 100% шкіра
Призначення
Країна-виробник
Властивості

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка: 10 пар

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!