Избранное всего: 0

У вас э потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Утеплене взуття

Робоче взуття зимове — важлива деталь спорядження для будь-якої професії

Керівництво будь-якого підприємства зацікавлене, щоб його працівники, а надто взимку, були забезпечені якісним, зручним і комфортним взуттям, яке в той же час має відповідати певним вимогам і ДСТУ.

Зимове робоче взуття має бути:

  • багатофункціональне;
  • вологонепроникне;
  • легке.

Будь-який різновид зимового взуття має виконувати функцію індивідуального захисту, яка залежить від специфіки виробництва. Так, наприклад, на багатьох промислових підприємствах працівники зазнають впливу різноманітних чинників забруднення, а зимове взуття має бути мастилобензостійким. Робочі ботинки або чоботи в такому разі мають бути виготовлені з міцної й надійної шкіри, поверхня якої протистоятиме агресивному середовищу. Воно має характеризуватися водовідштовхувальними якостями, витримувати високу температуру, бути зносостійким. У нашому інтернет-магазині мастилостійке взуття представляють чоботи, ботинки й полуботинки.

При виборі зимового спецвзуття особливу увагу слід звернути на підошву, яка має відзначатися міцністю й товщиною. Вона може бути поліуретановою й полівінілхлоридною, головною перевагою якої є водонепроникність.

Чому зимове взуття краще купити в нашому інтернет-магазині?

Якщо Ви шукаєте хорошого постачальника якісного робочого зимового взуття, завітайте на сторінку нашого інтернет-магазину, і ми впевнені, що Ви станете нашим постійним покупцем. У каталозі продукції представлені моделі зручного, довговічного робочого зимового взуття, що має привабливий вигляд. Величезний асортимент продукції представляють чоботи на товстій підошві з глибоким малюнком протектора, які захистять від випадкового ковзання й раптового падіння. Тут також представлені утеплені ботинки, валянки та інше взуття, яке завжди є в наявності.