Избранное всего: 0

У вас э потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Демicезонне взуття

Спецвзуття для роботи

Головне завдання демиісезонного спецвзуття - забезпечити комфортні умови роботи в весняний і осінній періоди. Ці пори року характерні значними погодними коливаннями, опадами, заморозками і відлигами. У каталозі представлене спецвзуття, яке підійде для роботи на вулиці і в приміщеннях.

Важливо звернути увагу на:

  1. Матеріал, з якого створена підошва;
  2. Матеріал підноску;
  3. Верхні матеріали з яких зроблене спецвзуття;

Є безліч матеріалів, з яких виготовляється робоче взуття. У кожного матеріалу свій рівень стійкості до перепадів температури і впливу хімікатів, міцність і зносостійкість, м'якість і форма. Вибирайте саме те, що максимально відповідає вашій професії. При роботи з хімікатами потрібне взуття стійке до них, при роботі з високими температурами - стійкість до температури, і т.д.

Верх спецвзуття може складатися зі шкіри (натуральної або штучної), з валяного матеріалу або гуми. У натуральної шкіри найтриваліший термін служби. Робоче спецвзуття, яка оброблена антистатичним речовиною служить додатковим захистом від електрики, водовідштовхувальним - від води.

Якщо для вашого взуття не виключена можливість ударного навантаження, варто придбати демісезонне спецвзуття з підноском. Це укріплена частина носка з підвищеною жорсткістю, стійка до ударів і пошкоджень. Піднесень може бути композитним або виконаним з металу. У будь-якому випадку він захистить ваші пальці ніг від можливого удару.

Спецвзуття

Цей вид спецвзуття створений, щоб захистити ноги під час небезпечної виробничої діяльності. Правильно обране спеціальне взуття може захистити робітника від попадання на ногу сплаву високої температури, закрити стопу від активних хімічних речовин. Так само спецвзуття захищає від впливу вологи, температурних перепадів (від найвищих до нуля), від нафтопродуктів або дії жирів і т.д. Спецодяг та спецвзуття повинні бути комфортними, ні в якому разі не травмувати організм. Тому для створення подібних предметів гардероба використовуються якісні матеріали та надійна збірка взуття.

Взуття, що захищає від механічних дефектів, повинна бути оснащена залізними носками. Так ви захистите ногу від падіння на неї важкого предмета, наприклад, при роботі з товарами або на будівництві. Невелика теплопровідність матеріалу цінується тоді, коли потрібно захистити ноги від переохолодження. Для хімічного цеху або на нафтофабриці взуття повинне бути обладнане захисними клапанами, щоб відсікти можливість потрапляння на шкіру активних хімічних елементів. Так само всі матеріали повинні бути стійкі до хімікатів. Спецвзуття повинне бути такого обсягу, щоб вміщати в себе теплі шкарпетки або інший додатковий захист.

Робоче демісезонне спецвзуття

Відмінність робочого демісезонного взуття в тому, що воно може не мати додаткового захисту або підсилюють її елементів. Наприклад, трудівники торгових підприємств, сільського господарства та інших галузей відмінно обходяться простим зручним робочім взуттям. Для робочого взуття важлива зручна форма, стійкий каблук і стійкість до змін температури.

На нашому сайті ви можете купити спецвзуття за самою вигідною ціною. Для вас ми підібрали взуття відмінної якості, з високими захисними властивостями і відмінним стилем. Так як в робочий час ви не тільки стикаєтеся з навантаженнями, але і контактуєте з іншими людьми - дизайн спецвзуття теж важливий. Він строгий, без надмірностей, але стильний і актуальний. Щоб купити спецвзуття - вибирайте з нашої колекції потрібний вам екземпляр і нехай ваша діяльність буде успішною.