Избранное всего: 0

У вас потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Робоче взуття

На сторінці:

На сторінці:

Яким має бути робоче взуття

Важко переоцінити значущість робочого взуття у виробничому процесі. Воно надійно захищає ноги працівника від негативного впливу шкідливих речовин, що можуть завдати шкоди здоров'ю. Ясна річ, основне завдання керівника будь-якого підприємства полягає в забезпеченні працівників якісним взуттям, яке входить у комплект спецодягу.

Робоче взуття має виконувати такі функції:

  • витримувати коливання високих і низьких температур;
  • протистояти впливам електричних зарядів;
  • бути стійким до вологи;
  • витримувати проколи гострих предметів;
  • бути стійким до хімічних речовин.

Робоче взуття має відповідати вимогам техніки безпеки, бути зручним та акуратним.

На що слід звернути увагу, купуючи робоче взуття?

Вибір робочого взуття залежить від сфери його використання, тому перед тим, як купувати, потрібно визначитися, де воно буде експлуатуватися.

  1. Підошва. Від зручної колодки й ступеня жорсткості підошви залежить, наскільки комфортно буде почуватися працівник протягом робочого дня. Особливу увагу слід звернути на спосіб кріплення підошви, оскільки від цього фактора залежить ціна й міцність взуття. Прекрасним вибором будуть ботинки на поліуретановій підошві, вони легкі й стійкі до агресивного середовища. Значні перепади температури добре витримує підошва з термоеластопласту, яка водночас забезпечить хороше зчеплення з будь-якою поверхнею. Знизить ризик ковзання підошва з ПВХ, але вона не витримає дії кислот і лугів.
  2. Халява. Виготовлення взуття з якісного матеріалу гарантує йому довговічність. У даному випадку використовується шкіра й шкірозамінник. Шкіряне взуття вирізняється надійністю, екологічністю й зносостійкість. Саме тому найкращі виробники віддають перевагу взуттю зі шкіри комбінованого дублення або із хромованої шкіри. Класичним варіантом захисту від вологи й струму є гумове взуття.
  3. Підкладка. Для створення внутрішнього комфорту й захисту від холоду взуття утеплюють синтепоном або хутром. У дещо дешевших видах взуття використовують утеплювачі з тканини або шкіряного спилка.

Чому робоче взуття варто купувати в інтернет-магазині

Якщо Вам треба купити робоче взуття високої якості, зайдіть на наш сайт в інтернеті, де в каталозі продукції представлені в широкому асортименті робочі чоботи, ботинки, туфлі, сандалії й сабо. Наш інтернет-магазин робочого взуття протягом декількох років забезпечує провідні підприємства України якісним товаром за доступними цінами. Ми безпосередньо укладаємо договори з відомими вітчизняними та зарубіжними виробниками, у нас немає посередників, і тому ми самі можемо регулювати його вартість. Ми працюємо з оптовими покупцями, і багато керівників користуються перевагою оптових закупівель, оскільки на робоче взуття ціна в Україні набагато нижча. Заходьте на наш сайт і замовляйте робоче взуття бездоганної якості за найнижчими цінами.