Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Робоче взуття

На сторінці:

Робоче взуття в Україні — є із чого вибрати

На даний час на ринку спецвзуття в Україні запропонований величезний асортимент взуття від вітчизняних виробників і відомих брендів, таких, як DeltaPlus, Reis, NeoTools, Dunlop та інших фірм. Наша компанія є лідером із виробництва й продажу робочого взуття в Україні й впевнено тримає свої позиції. Про це свідчать численні рейтинги продажів, що складаються незалежними експертами.

Робоче взуття, купити яке можна в нашому інтернет-магазині, завжди запитане покупцями, про це свідчать рейтинги, що складаються незалежними експертами, а також численні відгуки наших постійних клієнтів, котрі закуповують продукцію нашого магазину оптовими партіями й у роздріб.

Якісне робоче взуття, продаж якого здійснюється за каталогом, представленим на нашому сайті, виготовлене ​​з натуральної шкіри, гуми й ПВХ. Виробники застосовують спеціальні піднесення та вставки, що забезпечують жорсткість носка й додатковий захист пальців, а це дуже важливо в умовах виробництва.

Як вибрати хороше взуття для працівників

Досвідчені керівники підприємств знають, що купити робоче взуття хорошої якості значить зробити особливий внесок у розвиток виробництва, адже від цього залежить здоров'я та комфорт працівників, а отже, продуктивність праці. При виборі моделей слід особливо зважати на такі критерії:

 1. Щоб взуття мало тривалий термін служби, потрібно враховувати умови, у яких воно буде експлуатуватися.
 2. Особливу увагу слід звернути на якість матеріалів, взуття робоче спеціальне повинне мати антипрокольну устілку, міцну підошву й металевий підносок, щоб захищати ноги від небажаних травм на виробництві.
 3. Виробник взуття повинен мати хорошу репутацію, сучасне обладнання й правильно організований контроль якості продукції.
 4. Обов'язкова умова — наявність сертифіката якості.

Крім того, якщо Ви хочете купити робоче взуття, зверніть увагу на його зручність, адже працівник проводить цілий день на ногах, і від комфорту залежить ефективність праці й настрій.

Чому робоче взуття в Україні краще купити через інтернет

Постачальники великих підприємств й організацій знають, що продаж робочого взуття через інтернет має свої позитивні сторони, це не тільки зручно, а й вигідно. Наша компанія багато років постачає великі підприємства України робочим взуттям відмінної якості, ми займаємося власним виробництвом та укладаємо прямі договори з відомими виробниками. У нас немає посередників, тому робоче взуття, ціна на яке нижча, ніж в інших магазинах, відповідає всім вимогам і нормам європейської якості, унеможливлюючи підробки.

Робоче взуття інтернет-магазину нашої компанії має такі переваги:

 • привабливий зовнішній вигляд;
 • стійке до перепадів температур і вологи;
 • захищає від шкідливих умов виробництва;
 • витримує дію агресивного хімічного середовища;
 • захищає від дії електричних зарядів;
 • відзначається високою якістю;
 • відповідає вимогам техніки безпеки та охорони праці.

Особливо хочеться відзначити широкий вибір продукції нашого магазину, де можна купити робочі ботинки, утеплені й демісезонні, а також водостійкі чоботи, суконні бурки, медичне взуття, туфлі, сандалії, сабо та інше взуття в асортименті. У каталозі продукції поданий повний перелік робочого взуття, ціни та короткий опис. Ми продаємо робоче взуття оптом і в роздріб, для постійних клієнтів діє гнучка система знижок, акції та інші вигідні пропозиції. Багато наших покупців знають, що в нас можна замовити робоче взуття відмінної якості за найвигіднішими цінами, а ми своєю чергою цінуємо своїх клієнтів і намагаємося, щоб наша співпраця була взаємовигідною.