Избранное всего: 0
Робоче взуття

На сторінці:

Акцiя
Сабо білі чоловічі 52-18 Сабо білі чоловічі 52-18
Сабо білі чоловічі 52-18

295.50 грн.286.44 грн.

Топ продажів
Туфлі робочі BRSEMIREIS Туфлі робочі BRSEMIREIS
Акцiя
Сабо білі жіночі 51-13 Сабо білі жіночі 51-13
Сабо білі жіночі 51-13

284.30 грн.260.40 грн.

Акцiя
Чоботи ПВХ чорні жіночі Чоботи ПВХ чорні жіночі
Чоботи ПВХ чорні жіночі

198.00 грн.146.20 грн.

Акцiя
Черевики утеплені BRGRENLAND Черевики утеплені BRGRENLAND
Черевики утеплені BRGRENLAND

864.00 грн.731.40 грн.

Акцiя
Сандалі робочі BRANDREIS Сандалі робочі BRANDREIS
Сандалі робочі BRANDREIS

732.50 грн.697.06 грн.

На сторінці:

Спецвзуття

Цілком очевидно, що ваші співробітники не тільки заслуговують гарного робочого одягу, а й також спецвзуття. Зрозуміло, робота йде на лад куди швидше і продуктивніше, коли працівнику комфортно, він має охайний зовнішній вигляд, коли те, що він змушений надягати на себе щодня не обтяжує і не доставляє неприємних емоцій. Дійсно хороше робоче взуття повинне володіти певними характеристиками:

  • Комфорт. Що не кажи, а ходіння цілими днями в незручних речах призводить як мінімум до неприємних відчуттів, а в крайніх випадках взагалі до нездатності як слід виконувати свої трудові обов'язки;
  • акуратний вигляд. На неї і дивитися приємно, і якістний пошив;
  • в залежності від роду роботи, спецвзуття виготовляється із застосуваннями певних захисних властивостей;
  • відповідність ГОСТу, як запорука якості

Всім перерахованим вище характеристикам відповідає пропоноване нами спецвзуття. Київ та інші міста України можуть купити її в інтернет-магазині ЗІЗ, спецодягу та робочого взуття СВАН. Ми гарантуємо, що взуття справді комфортне і дуже зручне при носінні, грамотно виготовлене ​​(враховані анатомічні особливості будови стопи), точно відповідає розміру ноги, пошив зроблений з розумом і застосуванням найкращих технологій виготовлення, що забезпечує дуже високу зносостійкість. Крім того, в більшості моделей є вентиляційні клапани, які дозволяють нозі « дихати & raquo ;, і ще, що не менш важливо, вона досить легка і недорога!

Таким чином, купити робоче взуття в Харкові, Києві та інших містах України в будь-який час за найприйнятнішою ціною ви можете у нас. Ми пропонуємо найрізноманітніші моделі для різних умов роботи. Антишокова система, водовідштовхувальна просочення шкіри, антикорозійна фурнітура, термоустільки, посилена п'ята - всім цим характеризується пропонована спецвзуття. Польща, країна-виробник, відома акуратним підходом до виробництва. Пропонуючи нашим клієнтам польську робочу взуття, ми гарантуємо її надійність. Залежно від специфіки вашої діяльності або діяльності ваших співробітників, на цьому сайті можна легко і просто купити спецвзуття, відповідну вашим вимогам. Чоловічі і жіночі, з високою халявою або низьким, утеплені і водостійкі, черевики, напівчеревики сабо, туфлі, берци, чоботи, сандалі & mdash; все це надає вашій увазі інтернет-магазин взуття для роботи. Зараз виготовляються найактуальніші і потрібні речі, виконані на належному рівні за найвищими стандартами. А ви з нами?

Компанія « СВАН » відкрита для співпраці з замовниками та партнерами в таких містах, як: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів та інші міста України. Багатий досвід компанії гарантує своєчасну доставку товарів в будь-який регіон країни. А відгуки наших клієнтів говорять про високу якість пропонованої робочого взуття.

Де купити спецвзуття?

Якщо ви ставитесь питанням як і де купити спецвзуття, ціни на нього і подібними - запрошуємо в наш інтернет-магазин робочого взуття "СВАН". Ми гарантуємо, що вартість - абсолютно прийнятна для українського ринку. Ми продаємо як в роздріб, так і оптом.

Що дає оптова купівля? Справа в тому, що на будь-яких підприємствах необхідно дотримуватися техніки безпеки. Однією з вимог є спецвзуття. Ціна при оптовій купівлі значно нижче, ніж якщо купувати її в роздріб. Ця перевага обов'язково оцінять керівники підприємств, які, крім цього, також забезпечать запас черевик, сабо, сандалій або чобіт на підприємстві, так, щоб всі працівники були забезпечені необхідним.

Магазин спецвзуття СВАН

Магазин спецвзуття "СВАН" функціонує на ринку України вже більше 20 років. Весь цей час ми забезпечуємо підприємства країни якісною робочої взуттям за прийнятною ціною. Для вашої зручності, ви можете зробити покупку онлайн. Доставка здійснюється по всій Україні. Ми співпрацюємо з провідними польськими виробниками спецвзуття, тому гарантуємо відмінну якість.