Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Рукавички з нітриловим покриттям Delta Plus VE712GR
Рукавички з нітриловим покриттям Delta Plus VE712GR
Рукавички з нітриловим покриттям Delta Plus VE712GR
Рукавички з нітриловим покриттям Delta Plus VE712GR
Рукавички з нітриловим покриттям Delta Plus VE712GR Артикул: 20410009
Актуальна цiна на:17-07-2018 Бренд: Delta Plus

38.85 грн. 29.53 грн. з ПДВ 29.53

добавить в избранное

Опис

Рукавички для робіт у мастильних середовищах VE712GR. Чорний+сірий ПЕ з нітриловим покриттям. Нітрилове покриття на долонній частині й напалках із тильного боку. Розмір стібка 13. 100% Поліамід.

захисні властивості

  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій
  • Захист від порізів

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Захист вiд механічних дій
EN388 4,1,3,х,4,х

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка: 12 пар

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!

Перчатки с нитриловым покрытием

Перчатки с нитриловым покрытием, которое значительно продлевает срок службы изделий, черно-серого цвета. Перчатки предназначены для комфортной работы в масляной среде. Частичное покрытие распределено следующим образом: на ладонях и на пальцах - с тыльной стороны. Производитель - известная французская марка Delta Plus. Купить перчатки с нитриловым покрытием можно оптом на нашем сайте. Доставка осуществляется в любой город Украины, либо самовывозом из города Харьков. Также можно доукомплектовать заказ - спецодеждой, рабочей обувью или защитными аксессуарами. На сайте представлен широкий выбор масок, фильтров, нарукавников и прочих средств индивидуальной защиты. По любым вопросам касательно заказа или оплаты - обращайтесь к нашим менеджерам.