Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Рукавички нітрилові Delta Plus NI170
Рукавички нітрилові Delta Plus NI170
Рукавички нітрилові Delta Plus NI170
Рукавички нітрилові Delta Plus NI170Рукавички нітрилові Delta Plus NI170
Рукавички нітрилові Delta Plus NI170 Артикул: 20410023
Актуальна цiна на:20-08-2018 Бренд: Delta Plus

51.44 грн. з ПДВ 51.44

добавить в избранное

Опис

Нітрил на бавовняній трикотажній основі NI170. Захисна крага 6-см зі щільної бавовняної тканини. Відсутність покриття на тильній стороні забезпечує доступ повітря.

захисні властивості

  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій
  • Захист від порізів

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Захист вiд масло
Матеріал нітрилове покриття
Особливість захист від температурних ризиків, відмінні властивості в мсляной і жирних середовищах. Крага 6 см - захист рукава одягу
Колір
EN388 4,2,1,1

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка: 12 пар

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!