Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Рукавички латексні TECHNIC-MIX 415
Рукавички латексні TECHNIC-MIX 415
Рукавички латексні TECHNIC-MIX 415
Рукавички латексні TECHNIC-MIX 415Рукавички латексні TECHNIC-MIX 415
Рукавички латексні TECHNIC-MIX 415 Артикул: 07420009
Актуальна цiна на:19-07-2018 Бренд: CERVA

63.54 грн. з ПДВ 63.54

добавить в избранное

Опис

Рукавички латексні Technic-Mix 415. Матеріал: натуральний латекс із неопреном. Внутрішня поверхня: натуральний латекс із бавовняним ворсом. Текстура зовнішньої поверхні: стандартна. Стійкість до розчинів кислот концентрацією до 50%. Стійкість до розчинів лугів концентрацією до 50%. Довжина: 32,0 см. Товщина: 0,60 мм. Розміри: 6 - 11.

захисні властивості

  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій
  • Захист від порізів

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Захист вiд Механічних ризиків, Мікроорганізмів, від хімічних речовин/високий рівень/.
Текстура Стандартна
\nСтійкість до розчинів кислот Концентрацією до 50%
Стійкість до лужних розчинів Концентрацією до 50%
Параметри Довжина:32см,Товщина:0,6мм

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка: 12 пар

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!