Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Рукавички з ПВХ крапкою " УНІВЕРСАЛ" упаковка
Рукавички з ПВХ крапкою " УНІВЕРСАЛ" упаковка
Рукавички з ПВХ крапкою " УНІВЕРСАЛ" упаковка
Рукавички з ПВХ крапкою
Рукавички з ПВХ крапкою " УНІВЕРСАЛ" упаковка Артикул: 064000040
Актуальна цiна на:19-07-2018 Бренд: СВАН

11.22 грн. з ПДВ 11.22

добавить в избранное

Опис

Упаковка 300 пар. Рукавички з ПВХ крапкою "УНІВЕРСАЛ СПІРАЛЬ", підсилені (7 клас). Рукавички трикотажні з ПВХ-крапкою "УНІВЕРСАЛ СПІРАЛЬ", підсилені Склад %: ПЕ / Бавовна - 70/30. Щільність: 235 текс. Вага 60 г

захисні властивості

  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій
  • Захист від порізів

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Матеріал Трикотаж
Склад 30% бавовна, 70% пе
Вага 60г
Щільність 235текс
Упаковка 300пар

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка: 300 пар

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!