Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Рукавички без ПВХ крапки "СТАНДАРТ" упаковка
Рукавички без ПВХ крапки "СТАНДАРТ" упаковка
Рукавички без ПВХ крапки "СТАНДАРТ" упаковка
Рукавички без ПВХ крапки
Рукавички без ПВХ крапки "СТАНДАРТ" упаковка Артикул: 064000010
Актуальна цiна на:16-07-2018 Бренд: СВАН

7.16 грн. з ПДВ 7.16

добавить в избранное

Опис

Упаковка 300 пар. Рукавички без ПВХ крапки "СТАНДАРТ", підсилені (7 клас). Рукавички трикотажні без ПВХ крапки "СТАНДАРТ", підсилені. Склад %: ПЕ / Бавовна - 60/40. Щільність: 167 текс. Вага, г: 43.

захисні властивості

  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій
  • Захист від порізів

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Матеріал Трикотаж
Склад 40% бавовна, 60% пе
Вага 43г
Щільність 167текс
Упаковка 300пар

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка: 300 пар

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!