Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Рукавички термостійкі NBR SPONSA
Рукавички термостійкі NBR SPONSA
Рукавички термостійкі NBR SPONSA
Рукавички термостійкі NBR SPONSAРукавички термостійкі NBR SPONSA
Рукавички термостійкі NBR SPONSA Артикул: 07450004
Актуальна цiна на:20-08-2018 Бренд: CERVA

437.46 грн. з ПДВ 437.46

добавить в избранное

Опис

Рукавички зі спеціального нетканого повстяного матеріалу з покриттям з нітрильного каучуку (NBR). Захищають від контакту з предметами й поверхнями, нагрітими до +250°C.

захисні властивості

  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій
  • Захист від розчинів кислот і лугів

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Матеріал нетканий повстяний
Покриття нітрильний каучук
Колір
Призначення робота з высокими температурами
Максимальна температура до +250

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка: 12 пар

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!