Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Рукавички NOMEX KEVLAR OVENBIRD
Рукавички NOMEX KEVLAR OVENBIRD
Рукавички NOMEX KEVLAR OVENBIRD
Рукавички NOMEX KEVLAR OVENBIRD
Рукавички NOMEX KEVLAR OVENBIRD Артикул: 07450005
Актуальна цiна на:16-07-2018 Бренд: CERVA

259.54 грн. з ПДВ 259.54

добавить в избранное

Опис

Рукавички Nomex Kelver Ovenbird. Двошарові в'язані рукавички. Зовнішній шар складається з волокон 85% NOMEX, 15% KEVLAR. Внутрішній шар: 100% бавовна. Захист від контакту з предметами температурою до + 350С. Довжина 27 см. Ціна за 1 од.

захисні властивості

  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій
  • Захист від підвищених температур

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Захист вiд Контакту з предметами температурою до + 350 ° С
Склад Зовнішній шар складається з волокон 85% NOMEX, 15% KEVLAR.\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
Текстура Двошарові в\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
Параметри Довжина:27см

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка: 12 пар

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!