Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Рукавички від порізів Delta Plus VENICUT41
Рукавички від порізів Delta Plus VENICUT41
Рукавички від порізів Delta Plus VENICUT41
Рукавички від порізів Delta Plus VENICUT41
Рукавички від порізів Delta Plus VENICUT41 Артикул: 20460002
Актуальна цiна на:24-09-2018 Бренд: Delta Plus

228.45 грн. з ПДВ 228.45

Опис

Безшовні рукавички трикотажні, стійкі до порізів VENICUT41. Безшовні рукавички з високоякісного поліетиленового волокна TAEKI® 5. Нітрилове покриттям на долонній частині й напалках із тильного боку. Хороше захоплення дрібних деталей, що вислизають, в мастилах або жирах. Розмір стібка 13.

захисні властивості

  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій
  • Захист від порізів

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Захист вiд Загальновиробничих забруднень
Матеріал Поліетиленове волокно
Стійкість до Порізів

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка: 12 пар

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!