Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Рукавички комбіновані NEO TOOLS 97602
Рукавички комбіновані NEO TOOLS 97602
Рукавички комбіновані NEO TOOLS 97602
Рукавички комбіновані NEO TOOLS 97602
Рукавички комбіновані NEO TOOLS 97602 Артикул: 97602
Актуальна цiна на:24-09-2018 Бренд: NEO TOOLS

204.49 грн. з ПДВ 204.49

добавить в избранное

Опис

Рукавички робочі NEO забезпечують захист від бруду, подряпин, мозолів та інших шкідливих чинників у процесі роботи. Виготовлені з високоякісної лицьової шкіри великої рогатої худоби. Вирізняються високою стійкістю до зносу. Зміцнені шви й підсилені манжети забезпечують міцність і довгий термін використання. Додатковий шар матеріалу на долонній частині запобігає вислизанню інструмента. СЕ-маркування - це гарантія безпеки, яка підтверджує, що виріб відповідає всім вимогам європейських директив.

захисні властивості

 • Захист від механічних дій

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Матеріал волова шкіра
Особливість висока стікість до розриву
Колір помаранчевий/сірий
Різновид Рукавички
Манжети Посилені

Вага, об'єм, упаковка

 • Вага: 0.0000
 • Об'єм: 0.0000
 • Упаковка: 1 шт.

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

 1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
 2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!

Рукавички комбіновані neotools — надійний захист рук на виробництві

Робочі рукавички — неодмінний захист рук за будь-яких фізичних навантажень, і на перший погляд, вибрати рукавички досить просто, проте слід об’єктивно оцінити рівень ризику, який загрожує Вашим руки під час роботи. Робочі рукавички мають бути:

 • зносостійкими;
 • зручними;
 • мати хорошу чутливість;
 • захищати;
 • добре прилягати до руки.

Надійним захистом рук від дії механічних факторів можуть стати рукавички комбіновані від відомого польського бренду neotools, які мають величезну популярність у покупців нашого інтернет-магазину. Модель широко використовують на промислових підприємствах для роботи з листовим металом, деревиною, каменем, із нерівними й грубими поверхнями. Рукавички комбіновані neotools надійно захищають руки від подряпин, саден та інших пошкоджень, а також запобігають появі мозолів за шкідливих умов праці.

Високоякісні захисні рукавички від провідного польського виробника

Якщо Вам треба купити рукавички комбіновані neotools, завітайте на наш сайт в інтернеті, де представлений величезний асортимент робочих рукавиць від відомих зарубіжних та вітчизняних виробників. Модель комбінованих рукавичок neotools відзначається високою міцністю й зносостійкістю. Вони надійно захищають руки від летючих гарячих іскор і широко використовуються в металургії, на зварювальному виробництві, а також на будівельних майданчиках, в автосервісі, комунальних та інших організаціях, робота яких пов'язана з великим навантаженням на руки.

Головною перевагою робочих рукавиць комбінованих neotools є тривалий термін служби й висока зносостійкість, яка досягається завдяки міцним швам і посиленим манжетам. Ще один шар матеріалу на долонній частині виробу запобігає ковзанню, і працівник міцно тримає інструмент у руках. Рукавички комбіновані neotools виготовлені зі шкіри великої рогатої худоби високої якості, еластичної й м'якої на дотик, і водночас щільної та досить міцної.

Наша компанія протягом багатьох займається забезпеченням підприємств й організацій спецодягом, взуттям та іншими засобами індивідуального захисту. Ми не працюємо з посередниками й укладаємо прямі договори з виробниками, а тому рукавички комбіновані neotools, ціна на які в нашому магазині набагато нижча від ринкової вартості, можна придбати просто від постачальника. Гарантією якості є наявність європейського сертифіката, що підтверджує автентичність товару та його відповідність усім нормам і стандартам.