Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Рукавички комбіновані Delta Plus DS202RP
Рукавички комбіновані Delta Plus DS202RP
Рукавички комбіновані Delta Plus DS202RP
Рукавички комбіновані Delta Plus DS202RP
Рукавички комбіновані Delta Plus DS202RP Артикул: 20410002
Актуальна цiна на:20-07-2018 Бренд: Delta Plus

81.68 грн. з ПДВ 81.68

добавить в избранное

Опис

Рукавички комбіновані DS202RP. Шкіряний спилок із бавовняною підкладкою. Додаткові накладки для підсиленого захисту на долонному боці, великому й вказівному пальцях. Тильна сторона рукавичок із бавовняної тканини з додатковою накладкою зі шкіри для підсиленого захисту. Крага зі щільної бавовняної тканини.

захисні властивості

  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій
  • Захист від порізів

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Захист вiд механічних дій
Матеріал
Колір Синій
Упаковка 12пар
EN388 4,2,2,3

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка: 12 пар

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!