Избранное всего: 0

У вас потребность в огнестойких или антистатических костюмах?

У нас есть решение.

Получите консультацию уже сейчас!

ЗАДАТЬ ВОПРОС

Бренды . CERVA

На странице:

На странице:

Cerva — стабільний партнер, який гарантує безпеку на виробництві

Відомий чеський бренд «Cerva» віддавна посідає передові позиції, продукцію компанії знають в усіх європейських країнах, і Україна не є винятком. Історія взаємин з українським ринком почалася не так давно, проте на даний час «Cerva» активно просувається вперед, завойовуючи нові обшири.

«Cerva» — перспективний виробник продукції

На продукцію фірми «Cerva» завжди є попит, і вона прекрасно зарекомендувала себе на європейському ринку. Крім того, компанію цінують не тільки в себе в країні, а й далеко за її межами. Менеджери фірми активно укладають договори з європейськими постачальниками, і найкращим свідченням цього є великі обсяги продажів.

Не можна залишити поза увагою основні переваги, які має продукція торгової марки «Cerva»:

  • довговічність і міцність;
  • практичність, зручність та комфорт;
  • усі вироби виготовлені з екологічно чистих матеріалів, що відповідають
  • певним вимогам і стандартам;
  • використання інноваційних технологій та обладнання високого класу;
  • уся продукція сертифікована.

Команда фахівців високого класу ставить перед собою цілі й завдання, які полягають у створенні умов для захисту здоров'я людини, і тому постійно здійснюються нові розробки продукції, зразки якої випробовуються в спеціальних лабораторіях підприємств.

Наша компанія офіційно представляє бренд «Cerva» в Україні, і купити товари за доступною ціною на нашому сайті безпосередньо від виробника може будь-хто. Ми працюємо з оптовими й роздрібними покупцями, а завдяки прямим поставкам можемо самі регулювати ціни, пропонувати своїм покупцям знижки, проводити акції й створювати програми лояльності. Ми постійно розширюємо асортимент продукції, тому якісний європейський спецодяг і засоби індивідуального захисту від фірми «Cerva» буде гідним доповненням іміджу будь-якого підприємства.